...díváme se na Váš problém zásadně Vašima očima...

...náš úspěch závisí na spokojenosti našich zákazníků...

...naším cílem je dlouhodobá spolupráce s Vámi...

...nabízíme odolnost a dlouhodobou životnost nástrojů...

 
Profesionální nůžky - nejpoužívanější typy

Nůžky z nerezové oceli se zubatým ostřím k všestrannému použití vhodné zejména pro domácnost. Zaručena dlouhodobá životnost, velmi snadné čištění.


Zpět na předchozí stránku


Nůžky Solingen


Zastupovanými společnosti v oblasti profesionálních nůžek Solingen jsou výrobci nůžek z německého Solingenu, především značka Kretzer a Robuso. Přímý vztah s těmito výrobci nám umožňuje dosáhnout výrazných cenových úspor pro konečného zákazníka a zároveň tak můžeme zajistit nabídku širokého portfolia nůžek, nejvhodnějších pro konkrétní aplikaci.

Kdo je společnost
Techni Trade s.r.o.?

Společnost Techni Trade s.r.o. je přední výrobce a komplexní dodavatel vysoce kvalitních  řezných nástrojů a spotřebního  materiálu. Nabízíme jak standardní řezné nástroje tak nástroje vyráběné na zakázku. Naše čepelky a nože nacházejí uplatnění téměř ve všech průmyslových odvětvích (např. v automobilovém, sklářském a plastikářském průmyslu), a to nejen na českém trhu. Kromě řezných nástrojů nabízí společnost Techni Trade s.r.o. také profesionální nůžky Solingen. Více na stránkách www.techni-trade.com.

Co můžeme nabídnout z oblasti profesionálních nůžek Solingen?

Sortiment profesionálních nůžek Solingen je velmi široký a po dlouhodobé spolupráci s výrobci těchto nástrojů jsme zahrnuli do našeho sortimentu všechny potřebné kategorie nůžek. V popředí naší pozornosti však zůstávají předně nůžky průmyslové. V této kategorii se snažíme zákazníky seznamovat se stále novými produkty zejména pro složité materiály, technické tkaniny, materiály obsahující kovové části a gumové výrobky.


NOVINKA - Luxusní manikúrní sady Solingen a šperkovnice Ambassador

Kompletní nabídku luxusních manikúrních sad a kožených šperkovnice naleznete na našem novém webu www.luxusni-manikury.cz.